Auto se převrátilo na střechu, řidič vyvázl bez zranění

Autor: Martin Kasal <(at)>, Téma: Události - krátké info, Vydáno dne: 14. 11. 2012

K další nehodě na silnici podél rybníka Regent vyjížděli hasiči ze stanice Mariánské Lázně. Mnohem vážnější následky měla nehoda u Aše, pro zraněné přiletěl vrtulník.

K velkému počtu dopravních nehod na silnici z Mariánských Lázní na Chodovou Planou u rybníka Regent přibyla další. Hasiči z mariánskolázeňské stanice vyjížděli k nehodě jednoho osobního auta, které se převrátilo na střechu. Ještě před příjezdem záchranářů vylezl řidič z havarovaného vozidla bez cizí pomoci a bez zranění. Hasiči tak zajitili na místě protipožární zabezpečení. Silnice byla v místě nehody kyvadlově průjezdná.

fotografie zde

Mnohem vážnější náslekdy měla večerní nehoda u obce Hranice u Aše. Srazila se zde dvě osobní auta, hasiči museli zraněné z vozidel vyprostit s pomocí hydraulických nástrojů. Pro transport zraněných povolala záchranná služba na místo vrtulník, ten přistál na poli vedle nehody a do nemocnice převezl dvě osoby. Silnice byla dvě hodiny zcela uzavřena. Na místě zasahovali hasiči ze stanice Aš a dobrovolní hasiči z Hranic.